Evolution Thin Steel Cutting Circular Saw Blade 210 x 25.4 x 68T | T210TCT-68CS
OverviewSpecificationReviewGallery
Description
Specification:
Diameter: 210mm
Bore: 25.4mm
Teeth: 68
Kerf: 2.4mm
Max. Speed: 3,750/rpm
Show
Share this product
  • In stock
  • SKU:T210TCT-68CS
  • 2-3 WORKING DAYS DELIVERY ONLY
-6%82.99
77.99
inc VAT Each
-6%82.99