TREND Lip and spur two wing bit 20mm diameter | 1004/20TC
OverviewSpecificationReviewGallery
Description
Specifications:
  • Diameter=20 mm
  • Overall Length=92 mm
  • Shank Diameter=10 mm
  • Show
    About brand
    Trend
    Share this product
    TREND Lip and spur two wing bit 20mm diameter  | 1004/20TCTREND Lip and spur two wing bit 20mm diameter | 1004/20TC
    • In stock
    • SKU:1004/20TC
    • 2-3 WORKING DAYS DELIVERY ONLY
    -11%66.07
    58.99
    inc VAT Each
    -11%66.07