TREND Lip and spur two wing bit 38mm diameter | 1004/38TC
OverviewSpecificationReviewGallery
Description
Specifications:
  • Diameter=38 mm
  • Overall Length=92 mm
  • Shank Diameter=10 mm
  • Show
    About brand
    Trend
    Share this product
    TREND Lip and spur two wing bit 38mm diameter  | 1004/38TCTREND Lip and spur two wing bit 38mm diameter | 1004/38TC